Přidání nového banneru

Kliknutím na tlačítko VYTVOŘIT NOVÝ BANNER v pravém menu máte možnost vytvořit libovolný banner, který bude následně zařazen mezi rotující. První volbou máte možnost nastavit, zda bude banner viditelný nebo skrytý. Toto se dá využít například při přípravě reklamní kampaně, kdy nechcete, aby banner byl hned viditelný. Dále zadáte název banneru, pro Vaši snazší orientaci v přehledu bannerů. Pokud chcete, máte možnost i editovat URL adresu banneru - jedná se o URL adresu, na kterou bude zákazník přesměrován po kliknutí na banner. Dále je zde k dispozici editor, prostř. kterého můžete banner dle Vašich představ vytvořit a editovat. Vytvořený banner uložíte do systému tlačítkem ULOŽIT BANNER.

 

 

Automatické vytvoření banneru z produktu

Protože provozovatelé e-shopu chtejí velmi často vytvořit banner, který má sloužit jako reklama na některý z prodávaných produktů, je v e-shopu k dispozici šablona, prostř. které je možné takovýto banner jednoduše "jedním kliknutím" vytvořit. Při automatickém vytvoření takového produktu se vytvoří vzorový vzhled banneru (název produktu, obrázek, popis cena). Tento banner je následně editovatelný skrze editor, stejně, jako byste jej vytvářeli ručně.

Volbu automatického vytvoření banneru z produktu vyvoláte kliknutím na tlačítko VYTVOŘIT BANNER Z PRODUKTU, které naleznete v pravém menu v přehledu bannerů. U vybraného produktu následně kliknete na tlačítko VYTVOŘIT BANNER Z PRODUKTU

 

 

 

<< Zpět