Statické stránky

V sekci je možné editovat informačních stránky Vašeho e-shopu (např. úvodní stránka, kontakty, všeobecné obchodní podmínky, reklamační řád a další).  Na úvodní straně editace statických stránek se zobrazí stávající statické stránky e-shopu. Pomocí šipek můžete měnit jejich pořadí (potáhnutím myší). V tomto pořadí se poté budou zobrazovat návštěvníkům eshopu v seznamu statických stránek. To, kde se která stránka bude v e-shopu zobrazovat (hlavní menu, vedlejší menu, postranní lišta), definujete v editaci stránky. 

Vložení nové stránky můžete provést buď v pravém menu prostř. možnosti "VYTVOŘIT NOVOU STRÁNKU" (toto vytvoří stránku první úrovně), nebo kliknutím na tlačítko "+" u již existujících stránek (v tomto případě se stránka vloží jako podstránka dané stránky). Editovat danou stránku je možné tlačítkem DETAIL, smazání pak provedeme tlačítkem SMAZAT.

Systém WebCzech E-commerce PRO 4.0 umí pracovat se neomezeným počtem úrovní statických stránek, nicméně zobrazení v rozhranní pro zákazníky může být omezeno (v našich oficiálních šablonách se zobrazují dvě úrovně menu). Úrovně jsou viditelné na následujícím obrázku například u sekce KONTAKTY, která jako druhou úroveň má statické stránky "Pobočky" a "Otvírací doba poboček". Druhá úroveň se zákazníkovi zobrazí až po kliknutí/přejetím myší (v závislosti na zvolené šabloně) na úroveň první. 

Další členění tohoto tématu:

<< Zpět