Základní nastavení

Základní nastavení 

Název produktu
Pole pro zadání názvu produktu. 

Krátký popis
Zobrazuje se ve výpisu produktů v kategorii (záleží na konkrétní použité šabloně). Popisek se používá pro export na katalogy zboží a je důležitý také pro fulltextové vyhledávače (generuje se do mateznaku DESCRIPTION - pokud tento není zadán v záložce SEO Hodnoty)

Dostupnost 

Zde záleží na tom, zda je v e-shopu aktivní modul sklad. 

  • Pokud nemáme povolen modul sklad, zadává se dostupnost, která se bude zobrazovat u produktu. Tuto dostupnost vybíráme z přednastavených dostupností v nastavení (NASTAVENÍ - DOSTUPNOSTI)
     
  • Pokud je povolen modul sklad, systém sleduje skutečnou kusovou dostupnost položek. K produktu je možné zadat počet ks. skladem a tzv. výchozí nulovou dostupnost. Jedná se o dostupnost, která se začne zobrazovat ve chvíli, kdy na e-shopu bude skladovost produktu nulová nebo záporná. V e-shopu je možné mít více skladů a na každém mít nastavenu jinou nulovou dostupnost. Také je možné mít nastavenu jinou nulovou dostupnost globálně u produktu - například u produktu může být nastavena nulová dostupnost "dočasně nedostupné" a na skladu "na cestě".

 

Dlouhý popis
Zde je prostor pro podrobný popis produktu. Dlouhý popis je plně editovatelný skrze CKeditor. Popis funkcí CKeditoru naleznete ZDE

 

<< Zpět