Akce

Toto téma Nápovědy pojednává o hromadných akcích - hromadná akce má předem definovanou slevu, datum trvání a do akce je možné přiřadit více produktů. Kromě hormadné akce je možné produkt zobrazovat jako "akční" také individuálně (neomezená platnost, individuálně nastavená sleva). Individuální nastavení akce pro konkrétní produkt se provádí v editaci produktu.

 

Tato funkce zajišťuje možnost naplánování cenových akcí v rámci e-shopu. Akce lze plánovat na dlouhou dobu dopředu a lze tak třeba nastavit, aby každý den byl v akci jiný z nabízených produktů. Zboží v akci se může automaticky zobrazovat na úvodní straně elektronického obchodu (pokud je tato volba povolena v nastavení e-shopu). 

Akční zboží je v e-shopu odlišeno od ostatního zboží akční ikonou. Systém si automaticky hlídá dobu trvání akce a jakmile akce skončí, zruší i zobrazování produktů v akci, resp. je nebude nabízet s akční cenou. Akce jsou zajímavým prostředkem jak zajistit, aby zákazník navštěvoval váš e-shop pravidelně. Pokud si totiž dáte tu práci a nastavíte např. na každý týden jiné zboží v opravdu velmi výrazné slevě, láká to zákazníka k opakované návštěvě vašeho obchodu.

<< Zpět