Export objednávek do Stormware Pohoda

Spusťte software Stormware Pohoda a vyberte databázi Vaší firmy, kam chcete objednávky importovat. Nyní v menu Pohody zvolte SOUBOR - DATOVÁ KOMUNIKACE - XML IMPORT / EXPORT

Zobrazí se vám následující okno:

Okno nastavte přesně podle obrázku s tím, že v řádku VSTUPNÍ SLOŽKA NEBO SOUBOR vyberete soubor, který jste si vygenerovali a uložili v administraci e-shopu a stiskněte tlačítko "další".

V dalším okně vyberte, zda importovaný soubor chcete zachovat a přesunout do určené složky nebo smazat. V zásadě není třeba jakkoliv soubor archivovat, protože v případě potřeby jej lze znovu stáhnout v administraci e-shopu. Po stisknutí tlačítka "další" proběhne import a vybrané objednávky se naimportují do přijatých objednávek jako nevyřízené. 

Jak udělat fakturu s použitím objednávek ve stormware Pohoda 
Vyberte FAKTURACE - VYDANÉ FAKTURY. Po zobrazení přehledu vydaných faktur stiskněte tlačítko INSERT na klávesnici (vložit novou fakturu). Následným stiskem kláves CTRL + O se přepnete do objednávek. Zde vyberete objednávku, kterou chcete použít a stisknete ENTER. Údaje z objednávky se přesunou do faktury a tuto stačí uložit.

 

<< Zpět