Moduly

Modul váhy
slouží k přesnějšímu určení výše poštovného a dalších přepravních poplatků. Hmotnost zadaná u každého výrobku se poté sčítá a systém pak automaticky v košíku podle celkové hmotnosti objednávky spočítá výši poštovného. 

Modul států
Pokud je zapnutý umožní nastavit v NASTAVENÍ - STÁTY země, do kterých je možné zasílat zboží. Na tyto státy je pak možné navázat ruzné druhy dopravy za různou cenu, různé možnosti plateb nebo třeba minimální výši objednávky pro odpuštění dopravních poplatků

Věrnostní body 
V případě zapnutí tohoto modulu je možné ke každému produktu nastavit počet věrnostních bodů, který se přičte k účtu registrovaného zákazníka za nákup dané položky. Na základě tohoto modulu je možné postavit vlastní věrnostní program a za body dávat například slevu nebo dárky.

Recyklační poplatky (PHE)
Modul pro prodejce elektro zařízení podlehajících zákonu o nakládání s elektroodpadem. V případě, že je tento modul zapnutý, zobrazuje se v administraci každého produktu možnost zadání výše (PHE). Tato částka je pak automaticky přičtena k ceně produktu a je zobrazována výsledná cena, která je součtem ceny produktu a poplatku. Výše PHE je zobrazována i v detailu produktu pro zákazníka

Autorské odměny (AF)
Modul pro prodejce zboží, které podléhá povinnému odvodu autorských odměn. V případě, že je tento modul zapnutý zobrazuje se v administraci každého produktu možnost zadání výše (AF). Tato částka je pak automaticky přičtena k ceně produktu a je zobrazována výsledná cena, která je součtem ceny produktu a poplatku. Výše AF je zobrazována i v detailu produktu pro zákazníka.

Výrobce
Tento modul využijete pokud prodáváte zboží, které nevyrábí přímo Vaše společnost, ale výrobcem je všeobecně známá značka. Návštěvník e-shopu tak může zboží filtrovat i podle oblíbené značky (výrobce).

Dodavatel
Slouží pouze pro potřebu provozovatele e-shopu a usnadňuje tvorbu objednávek u dodavatelů. Po zapnutí tohoto modulu systém dává možnost vložit ke každému produktu kód u dodavatele a na základě tohoto kódu připravit např. objednávku na chybějící produkty nebo aktualizovat ceny podle nového ceníku.

Sklad
Slouží jako jednoduché skladové hospodářství, které zabrání tomu, aby zákazníci objednávali zboží, které již není k dispozici. Vždy když klesne počet kusů daného produktu na skladě na 0, zobrazí se u zboží informaci, kterou nastavíte v okénku vpravo. Dále je zde možnost povolit uživatelům zobrazení skladového množství u daného produktu. Toto nastavení je pouze globální a jedná se o hodnotu, která se přednastaví u nového produktu. U každého produktu lze následně nastavit zcela individuální chování. 

Distribuce elektronických souborů
Speciální modul pro prodej elektronických souborů umožňuje stažení souborů přes odkaz, který zákazník obdrží emailem na základě zaplacené objednávky. Registrovaným zákazníkům je umožněno stažení přímo ze sekce „Moje objednávky“.

Modul zákazu plateb a doprav pro jednotlivé uživatelské skupiny
Pomocí tohoto modulu můžete zakazovat dopravy a platby pro jednotlivé uživatelské třídy (+ neregistrované/ nepřihlášené) uživatele. Můžete tak např. vytvořit "platbu na splatnost", která se bude zobrazovat pouze třídě např. "velkoodběratelé", nebo dopravu zdarma pouze pro "stálé zákazníky". Tento modul můžete aktivovat v sekci Nastavení -> Základní nastavení, záložka Moduly. Nastavení zakázaných uživ. tříd následně editujete v editaci konkrétní dopravy / platby. 

 

recyklační poplatky, autorské odměny

<< Zpět