Základní nastavení

Základní nastavení

Název e-shopu
Název e-shopu se používá při generování e-mailů zákazníkovi i provozovateli. Většinou se jako název používá www adresa bez www nebo celá doména e-shopu. V našem příkladu pro e-shopu www.123naplne.cz použijeme název e-shopu 123Naplne.cz 

Nastavení e-mailů
Zde je třeba nastavit, jaké e-mailové adresy bude e-shop používat pro komunikaci se zákazníky. Není třeba pro každou položku nastavovat samostatnou mailovou schránku. Je možné nastavit pro všechny volby schránku stejnou. Doporučujeme však mít zřízenou schránku v rámci domény a nepoužívat pro komunikaci se zákazníkem e-mailové schránky umístěné na neplacených serverech (seznam.cz. centrum.cz, gmail.com apod.) Komunikace z těchto neplacených serverů nevypadá profesionálně a v některých případech vzbuzuje i nedůvěru v celý e-shop ze strany zákazníků. 

Číslo účtu
Zde zadejte číslo účtu, které má být používáno pro generování podkladů k platbě pokud zákazník zvolí platbu předem. 

Výchozí telefonní předčíslí
Zde zadejte telefonní předčíslí, které chcete, aby bylo předvyplněno v procesu objednávky v kolonce telefonního čísla.

Údaje provozovatele
Adresa provozovatele se používá při tisku štítků objednávek

Jsme plátci DPH
V případě, že jste plátci DPH zatrhněte tuto možnost. U všech produktů pak máte kolonky pro cenu bez DPH a s DPH a tato informace se následně zobrazuje i v e-shopu v detailech produktů.

Zápatí e-mailu - podpis
Zde je možné si vytvořit podpis, který se bude automaticky generovat do všech e-mailů. které rozesílá eshop (informace o objednávce, podklady k platbě atd.). 

 

<< Zpět